בניית אתרי אינטרנט


צוות המומחים שלנו כולל מפתחים ומעצבים המשתמשים בניסיון עתיר פרויקטים להביא לידי ביטוי פתרונות בניית אתרי אינטרנט בהתאמה אישית בשילוב אסטרטגיה דיגיטלית.

מפתרונות הובלה דיגיטלית ברמה ארגונית, למערכות מסחר בהתאמה אישית, צוות הפיתוח שלנו מספק פתרונות קצה שמחזירות תוצאות.

התהליך שלנו

ב- DigitalWEB, בניית אתרי אינטרנט הוא תהליך יצירתי. האתרים שאנו מפתחים לא רק נראים טוב, האם גם מתפקדים מעולה. מהשלב ההתחלתי אנו שוקלים את אסטרטגיית התוכן, מבנה הנתונים, ניתוב הגולשים ואיך לשווק את האתר לקהל היעד המבוקש.

כל בניית אתר אינטרנט בהתאמה אישית היא ייחודית. אנו רוצים להכיר את המותג שלך, להבין את הצרכים שלך ולקבוע לוח זמנים ותוכנית עבודה תפורה אישית לצרכי העסק שלך.

צוות המומחים שלנו, חוקרים, מנתחים ומעצבים אסטרטגיה דיגיטלית שתאפשר לך להשיג את מטרות העסק שלך. מראיונות של צוות ההנלה, לניתוח שוק מעמיק, העצות שלנו הם טקטקיות ואפקטיביות.

מומחי ארכיטקטורת המידע שלנו מגדירים את המודולים, הפיצ'רים, הפונקציונליות, המבנה וחווית המשתמש. כל אתר זקוק לתשתית וצוות הפיתוח שלנו מגדיר את היסודות לתכנון הראשוני.

צוות העיצוב המוכשר שלנו, יוצר פתרונות עיצוב אתרים מותאמים אישית, למובייל, טאבלט ודסקטופ למנף את תפיסת המותג שלך ולהגדיל אחוזי המרה. אנו מתמקדים בעיצוב אתר פונקציונלי אך ייחודי המתגבש לאורך כל תהליך העבודה.

בזמן פיתוח האתר אנו מקדישים את המאמצים לבניית קוד המשרת את הלקוח לאורך זמן. פיתוח נקי ואפקטיבי לצד שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בכל עת מאפשרים התאמה מקסימלית לדרישות הלקוח ולצרכי המותג.

  • HTML5 & CSS3
  • MYSQL
  • PHP
  • NODE.JS
  • ANGULAR.JS

לפני עליית האתר לאוויר, אנו מעמידים את האתר במבחני איכות מחמירים ובאמצעות תהליך ייחודי אנו דואגים להתאמה אופטימלית לכל סוגי מערכות ההפעלה וכל הדפדפנים.

ברגע שהאתר עלה לאוויר, צוות מומחי הפיתוח שלנו ימשיך לשפר את ביצועי האתר ולחבר פיצ'רים חדשים ופונקציונליות שימשיכו למנף את השיווק הדיגיטלי.

יש לך שאלה? אל תהסס ליצור עימנו קשר

Our Services


Many Features

Responsive Layout

SEO Optimized

Extremely Customizable

HTML 5 & CSS3

Dedicated support

Select color
Layout style
  • Boxed
  • Wide
Layout Background